Kauno Architektūros Festivalis

PARODA FEED BACK

 

KURATORIAI

Jautra Bernotaitė

Andrius Ropolas

Paulius Vaitiekūnas

paroda@parodafeedback.lt


Kaune rugsėjo mėnesį atidaroma paroda „Feedback“ kviečia jaunuosius, užsienyje studijas baigusius, architektus pristatyti savo darbus ir užmegzti grįžtamąjį ryšį su Lietuva. Tikslaus skaičiaus, kiek užsienyje studijuoja lietuvių architektų, niekas nežino, tačiau niekas neabejoja, kad tarp jų yra daug neatrastų talentų, kurių darbai, sukurti studijuojant geriausiuose universitetuose, yra aktualūs ir Lietuvoje. Ši paroda pasiūlys platformą, kurioje jaunieji specialistai galės pasidalinti savo žiniomis ir kelti aktualius klausimus, o parodos lankytojai – atrasti nežinomus talentus ir susipažinti su skirtingais darbo metodais ir požiūrio taškais.

Parodoje planuojama eksponuoti maketus, interaktyvias instaliacijas, tyrimus ir kitą medžiagą, kurią sumanys pristatyti jos dalyviai. Šiuo renginiu siekiama supažindinti ne tik su įdomiausiais darbais ir inovatyviais architektūros edukacijos metodais, bet ir skirti dėmesio architektūros eksponavimo būdams apmąstyti. Todėl parodoje dalyvausiantys architektai gaus ne tik galimybę pristatyti savo projektus, bet ir galės pasiūlyti savo ekspozicijos viziją, kuriai įgyvendinti bus skiriamas atskiras biudžetas. Kiekvieno darbo pristatymas taps atskiru nauju nedideliu projektu – eksperimentu.

Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyriaus organizuojamoje parodoje gali dalyvauti visi Lietuvos architektai, kurie baigė studijas aukštosiose mokyklose užsienyje per paskutinius ketverius metus, įskaitant ir tuos, kurie planuoja baigti šiemet (2019–2016 m). Iš visų norinčių bus atrinkti penki autoriai, kurie pristatys savo darbus Kauno architektūros festivalio metu. Parodos dalyvius atrinks komisija, kurioje yra tarptautinę patirtį turintys architektai, akademikai ir tyrėjai: Tomas Grunskis, Ona Lozuraitytė ir Kazys Varnelis. Paraiškų bus laukiama iki liepos 1 dienos.

Daugiau informacijos

https://parodafeedback.lt/