Renginiai kraunami

Įvykę Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

08.22 - 08.26 PASIRUOŠIMAS KŪRYBINĖMS DIRBTUVĖMS – „VIETA ATSINAUJINIMUI“ (ONLINE)

rugpjūčio 22 - rugpjūčio 26

Mes žaisime su Žeme, kursime naujus metodus ir atsakysime į kai kuriuos sudėtingus klausimus. Turėsime bendrą žaidimų aikštelę – nebaigtą statyti „Britannica“ viešbučio pastatą Kaune, kuris natūraliai siūlo penkis skirtingus projektavimo būdus, kuriuos išbandys penkios mišrios Lietuvos ir Japonijos dizainerių komandos.

Skaityti plačiau »

09.23 ARCHITEKTŪROS FORUMAS – „ATSINAUJINIMAS“

rugsėjo 23 @ 9:00 - 17:30
Kauno Žalgirio arenos amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50
Kaunas, Lietuva
+ Google Map

Architektūros forumas – Kauno architektūros festivalio (KAFe) dalis, pritraukianti architektūros lyderius aktualiems dabarties ir ateities klausimams aptarti. Šių metų forumas susilieja su Rytai-Rytai 5 projektu ir pristato programą, kurioje – daugiau nei dešimt architektų iš Japonijos ir Lietuvos, kurie forumo metu apmąstys visa apimančią „Atsinaujinimo“ temą. Kartu su bendra Japonijos ir Lietuvos architektų paroda bei studentų dirbtuvėmis Forumas tyrinės, ką reiškia gyventi ateityje, kai aplinka taps vis nesvetingesnė, sukeldama tiek ekonominį, tiek socialinį sutrikimą. Forumas skatins diskusijas apie miesto audinių gydymą, ekonominių raumenų stiprinimą ir socialinių skaidulų rekonstrukciją.

Skaityti plačiau »

09.24 - 09.26 KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS – „VIETA ATSINAUJINIMUI“

rugsėjo 24 - rugsėjo 26
KTU Statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48
Kaunas, Lietuva
+ Google Map

DVIDEŠIMT DALYVIŲ: 10 ARCHITEKTŪROS STUDENTŲ IŠ LIETUVOS + 10 ARCHITEKTŪROS STUDENTŲ IŠ JAPONIJOS

DIRBTUVIŲ I DIENA – Rugsėjo 24 d.

DIRBTUVIŲ II DIENA – Rugsėjo 25 d.

DIRBTUVIŲ III DIENA / DIRBTUVIŲ DARBŲ VIEŠAS PRISTATYMAS (KTU statybos ir architektūros fakulteto bibliotekoje – Studentų g. 56, Kaunas) – Rugsėjo 26 d.

Skaityti plačiau »